Tuesday, April 30, 2013

Рідке золото для волосся або Orofluido Beauty Elixir For Your Hair

Привіт усім!

Сьогодні хочу розповісти вам про один засіб, який входить до мого догляду за волоссям.
Масла я відкрила для себе вже давно, вони чудово підходять для мого типу волосся - сухі кінці, які сучуться від вирівнювача, сушки, плойки... Також структура мого волосся пориста, тому воно при вологості "набухає" і робиться лишній об`єм на кінцях.

Як я вже написала вище - масла - моє спасіння! Їх в моєму арсеналі є 5 штук. Усі вони майже однакові, хоча, можна знайти відмінності, в залежності від поживності того чи іншого представника.

Вам цікаво прочитати мої враження? Тоді запрошую!

Привет всем!
Сегодня хочу рассказать вам об одном средстве, которое входит в мой уход за волосами. Масла я открыла для себя уже давно, они прекрасно подходят для моего типа волос - сухие кончики, которые секуться от утюжка, сушки, плойки ... Также структура моих волос пористая, поэтому они при влажности "набухают" и получается лишний объем на концах. Как я уже написала выше - масла - мое спасение! Их в моем арсенале есть 5 штук. Все они почти одинаковы, хотя, можно найти различия, в зависимости от питательности того или иного представителя.
Вам интересно прочитать мои впечатления? Тогда приглашаю!


картинка з сайту http://twicsy.com/i/YN8hLb


Ось що пише виробник про цей чудовий еліксир:
Даний продукт підходить для всіх типів волосся. До складу входить комплекс натуральних олій:
- масло аргана - рідке золото пустелі - для повного зволоження пересушеного волосся, додання шовковистості і сили. Також натуральний екстракт знімає свербіж, роздратування і почервоніння шкіри голови.
- масло циперуса - рідкий шовк - для пом'якшення та еластичності. Також масло надає додатковий об`єм і робить волосся слухняним.
- масло насіння льону - для миттєвого блиску.  Продукт запаює посічені кінчики і запобігає їх появі.
Має приємну м'яку текстуру, миттєво усмоктується і не обтяжує волосся. Унікальна формула абсолютно не додає жирності волоссю! Рідина має м'яку текстуру, викликає асоціацію з розкішшю і багатством. Приємний бурштиновий аромат з нотками ванілі переносить вас у світ східних парфумів. Покращує розчісування й укладання волосся. Призначений для щоденного використання і всіх типів волосся.
Застосування і рекомендації:
Наноситься на чисте як сухе, так і на вологе волосся. Нанести еліксир на долоні 2-3 краплі і розподілити по всій довжині волосся. Не змивати.

Вот что пишет производитель об этом чудесном эликсире: Данный продукт подходить для всех типов волос. В состав входит комплекс натуральных масел:
- масло арганы - жидкое золото пустыни - для полного увлажнения пересушенных волос, придания шелковистости и силы. Также натуральный экстракт снимает зуд, раздражение и покраснение кожи головы.
- масло циперуса - жидкий шелк - для смягчения и эластичности. Также масло придает допольнительный обьем и делает волосы послушными.
- масло семян льна - для моментального блеска.
  Продукт запаивает секущеися кончики и предотвращает их появление.

Имеет приятную мягкую текстуру, моментально впитывается и не утяжеляет волосы. Уникальная формула абсолютно не предающая жирности волосам! Жидкость имеет мягкую текстуру, вызывает ассоциацию с роскошью и богатством. Приятный янтарный аромат с нотками ванили переносит вас в мир восточных парфюмов. Улучшает расчесывание и укладку волос. Предназначен для ежедневного использования и всех типов волос.
Применение и рекомендации:
Наносится на чистые как сухие, так и на влажные волосы. Нанести эликсир на ладони 2-3 капли и распределить по всей длине волос. Не смывать.

Моя думка:
Для початку хочу викласти склад цього еліксиру:

Cyclopentasiloxane,  Dimethiconol, Argania Spinosa
Kernel Oil, Cyperus Esculentus Root Oil, Parfum (Fragrange), Isopropyl
Palmitate, Linum Usitatissimum (Linseed) Seed Oil, Benzophenone-3, BHA,
Hydroxyisohexyl-3-Cyclohexene Carboxaldehyne, CI 47000 (Yellow 11), CI 26100 (Red 17).

Cyclopentasiloxane - "летючий" силікон, детальніше про нього можна прочитати тут
Dimethiconol - силіконовий полімер ...
Argania Spinosa Kernel Oil - арганова олія ...
Cyperus Esculentus Root Oil - олія циперуса ...
Isopropyl Palmitate -  синтетичний компонент, отриманий з жирних кислот. Антистатик, сполучний агент, пом'якшувач, зволожувач, розчинник. синтетический компонент, полученный из жирных кислот. Антистатик, связующий агент, смягчитель, увлажнитель, растворитель.
Linum Usitatissimum (Linseed) Seed Oil - олія насіння льону ...
   Benzophenone-3 - сонцезахисний фільтр 
ВНА - жиророзчинна бета-гідроксидна кислота (саліцилова кислота)
Hydroxyisohexyl-3-Cyclohexene Carboxaldehyne - ароматизатор конвалії
CI 47000 (Yellow 11) і CI 26100 (Red 17) - жовтий і червоний барвники 

Все, з хімічною частиною ми справились. Можу сказати, що еліксир досить хороший, так як масло аргани і циперуса на третьому і четвертому місцях відповідно. Це говорить про їх не малу концентрацію. На шостому місці - олія насіння льону. 
Силікон, судячи із статті, на яку я дала посилання, летючий, тобто такий, що випаровується, не токсичний. Диметиконол склеює посічені кінчики і важче видаляється з волосся, тому після деякого часу використання засобів з цим компонентом - потрібно промити волосся глибокоочищуючим шампунем.
Я не хімік, точного вердикту від мене не прочитаєте, але, на мою думку, склад досить хороший, нема багато силіконів, є масла.

Мое мнение:
Для начала хочу изложить состав этого эликсира:
Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Argania SpinosaKernel Oil, Cyperus Esculentus Root Oil, Parfum (Fragrange) IsopropylPalmitate, Linum Usitatissimum (Linseed) Seed Oil, Benzophenone-3, BHA,Hydroxyisohexyl-3-Cyclohexene Carboxaldehyne, CI 47000 (Yellow 11), CI 26100 (Red 17).
Cyclopentasiloxane - "летучий" силикон.
Dimethiconol - силиконовый полимер.
Argania Spinosa Kernel Oil - аргановое масло.
Cyperus Esculentus Root Oil - масло циперуса.
Isopropyl Palmitate - синтетический компонент, полученный из жирных кислот. Антистатик, Связующий агент, смягчитель, увлажнитель, растворитель.
Linum Usitatissimum (Linseed) Seed Oil - масло семян льна. 
Benzophenone-3 - солнцезащитный фильтр
ВНА - жирорастворимая бета-гидроксидная кислота (салициловая кислота)
Hydroxyisohexyl-3-Cyclohexene Carboxaldehyne - ароматизатор ландыша
CI 47000 (Yellow 11) и CI 26100 (Red 17) - желтый и красный красители

Все, с химической частью мы справились. Могу сказать, что эликсир достаточно хорош, так как масло арганы и циперуса на третьем и четвертом местах соответственно. Это говорит о их не малой концентрации. На шестом месте - масло семян льна. Силикон, судя по статье, на которую я дала ссылку, летучий, то есть, испаряется, не токсичен. Диметиконол склеивает посеченные кончики и труднее удаляется с волос, поэтому после некоторого времени использования средств с этим компонентом - нужно промыть волосы глубокоочищающим шампунем.
Я не химик, точного вердикта от меня не прочитаете, но, по моему мнению, состав довольно хороший, нету много силиконов, есть масла.

***
Тепер щодо самого враження від еліксиру: воно дуже і дуже позитивне.
1. Масло густе, приємного жовтувато-золотавого кольору.
2. Аромат, як і зазначає виробник - бурштиново-ванільний, східний. Так пахнуть арабські парфуми... Навіть після нанесення ваше волосся буде чудово пахнути, ніби ви нанесли парфуми. Але якщо ви не любите солодкі, ванільні, східні аромати - то вам не сподобається.
3. Наношу я його на вологе волосся перед сушінням феном, на висушене волосся перед вирівнюванням, після вирівнювання, щоб дати волоссю трошки поживи. Варіантів безліч. Можна робити будь-яким способом. 
4. Еліксир робить волосся доглянутим: я наношу його інколи на кінці після сушіння феном, коли не хочу після цього ще вирівнювати волосся. Після нього кінці виглядають доглянутішими, живішими, блискучими.
5. Ефект тримається довго, не зникає після декількох годин як, наприклад, від рідких кристалів Бреліл. Мені не вистачало поживи від цих рідких кристалів.
6. Достатньо 2-4 крапель для мого довгого волосся.
7. Волосся не обтяжене, хіба якщо дуже переборщити із нанесенням.
8. Я наношу на кінці і вище, приблизно до лінії вух, не вище, щоб не обтяжувати волосся.

Теперь относительно самого впечатления от эликсира: оно очень и очень положительное.
1. Масло густое, приятного желтовато-золотистого цвета.
2. Аромат, как и отмечает производитель - янтарно-ванильный, восточный. Так пахнут арабские духи ... Даже после нанесения ваши волосы будут прекрасно пахнуть, будто вы нанесли духи. Но если вы не любите сладкие, ванильные, восточные ароматы - это вам не понравится.
3. Наношу я его на влажные волосы перед сушкой феном, на высушенные волосы перед выравниванием, после выравнивания, чтобы дать волосам немного питания. Вариантов множество. Можно делать любым подходящим вам способом.
4. Эликсир делает волосы ухоженными: я наношу его иногда на кончики после сушки феном, когда не хочу после этого еще выравнивать волосы. После него концы выглядят ухоженными, живыми, блестят.
5. Эффект держится долго, не исчезает после нескольких часов как, например, от жидких кристаллов Брелил. Мне не хватало питания от этих жидких кристаллов.
6. Достаточно 2-4 капель для моих длинных волос.
7. Волосы не утяжеленные, если только очень переборщить с нанесением.
8. Я наношу на кончики и выше, примерно до линии ушей, не выше, чтобы не утяжелять волосы.


***

Купила я цей еліксир у наборі, де самого еліксиру є 50мл і 7мл блиску для губ.
Є і більші версії цього еліксиру, але мені і 50мл вистачить на дуже жовгий час. 
Покупку здійснила в інтернет-магазині parfumeria.ua  На даний час там нема цього еліксиру, але є інші продукти марки Орофлюїдо. Потрібно стежити за наявністю, він періодично там з*являється, але його швидко розкуповують. Ціна в цьому інтернет-магазині найпривабливіша із усім місць, де я бачила цю марку. Тому рекомендую цей магазин.

Купила я этот эликсир в наборе, где самого эликсира есть 50мл и 7 мл блеска для губ. Есть и большие версии этого эликсира, но мне и 50мл хватит на очень долгое время.
Покупку осуществила в интернет-магазине parfumeria.ua 
В настоящее время там неn этого эликсира, но есть другие продукты марки Орофлюидо. Нужно следить за наличием, он периодически там появляется, но его быстро раскупают. Цена в этом интернет-магазине самая привлекательная. Поэтому рекомендую этот магазин.

зображення з сайту http://www.gurtovka.com.ua/p/Подарочный-набор-orofluido/

Набір мені обійшовся у приблизно 130грн (15-17$) за акційною ціною.
Набор мне обошелся в примерно 130грн (15-17 $) по акционной цене.

А ви любите використовувати масла у догляді за волоссям? Які саме?

А вы любите использовать масла в своем уходи? Какие именно?

7 comments:

 1. Ммм никогда не слышала об этом средстве, очень интересно!
  www.gvozdishe.com

  Follow gvozdishe on google+

  ReplyDelete
  Replies
  1. Его стоит попробовать, очень хорошое маслице.

   Delete
 2. Наслышана о качествах продукции этого бренда. Мечтаю о его приходе к нам в город)

  ReplyDelete
  Replies
  1. У нас тоже его нет, но заказываю через интернет магазин с Чехии.

   Delete
  2. Я написала в посте:) http://www.parfumeria.ua/

   Delete
  3. Еще раз спасибо) Не заметила, так увлеклась описанием средства))

   Delete