Tuesday, March 12, 2013

Смородинове желе з лаком El Corazon Confetti 505a

Сьогодні хочу показати лак, який отримала у подаруночок від компанії Корасон і в який я закохалась з першого погляду. Зустрічайте цього красеня!
Сегодня хочу показать лак, который получила в подарочек от компании Корасон и в который я влюбилась с первого взгляда. Встречайте этого красавца!


Фото, на жаль, при світлі лампи, на режимі макро, старалась передати колір якомога правдивіше. Лак без топового покриття, а як він сяє! База смородинового кольору, а гліттерближче до рожевого, фуксійного кольору, за рахунок нього і створюється ефект сяяння. Текстура, як пісочок, можна носити і з топом і без. Чудовий варіант, коли один день можна мати більш матовий манікюр, а на другий - додати глянцю і лак засіяє ще яскравіше, колір стане ще насиченішим і яскравим.

Лак наноситься легко, але на мої довгі нігті потрібно повторити шар, тому що кісточка трошки затягує лак за собою, бо концентрація гліттера величезна! Тут лак у мене нанесений у 2 шари. На правій руці на великому пальці (відкрию секрет:))) ніготь у мене трошки коротший, то лак нанісся чудово в один шар, з довгими - трошки гірше. Хоча, можна і приноровитись... 

Біля кутикули лак не затікає, легко можна намалювати півкруг.
Завдяки гліттеру і насиченій текстурі лак тримається довго, кінчики швидко не стираються.

Підозрюю, що, знімаючи його, прийдеться трохи потрудитись.
(Не дочекаюсь, коли куплю базу під гліттерні лаки. До речі, це хороша ідея, компанія Корасон могла б розробити таку базу. Думаю, відбою не було б у покупцях, бо така база є у Есенс, але її важко знайти, принаймні в Україні і у корейських марок.)

Тепер трошки фото, які мені не дуже вдались, бо сонця у нас нема вже давненько, тому робила все при лампі і денному світлі без сонця...

Без топу, при світлі лампи, такий він при штучному освітленні. Добре видно його текстуру.
Фото, к сожалению, при свете лампы, в режиме макро, старалась передать цвет как можно правдивее. Лак без топового покрытия, а как он сияет! База смородинового цвета, а глиттер ближе к розовому, за счет него и создается эффект сияния. Текстура, как песочек, можно носить и с топом и без.
Отличный вариант, когда один день можно иметь более матовый маникюр, а на второй - добавить глянца и лак засияет еще ярче, цвет станет еще насыщеннее и ярким.Лак наносится легко, но на мои длинные ногти нужно повторить слой, потому что кисточка немного затягивает лак за собой,  концентрация глиттера огромная! Здесь лак у меня нанесен в 2 слоя. На правой руке на большом пальце (открою секрет :))) ноготь у меня немножко короче, то лак нанесся прекрасно в один слой, с длинными - немного хуже. Хотя, можно и приноровитись ...Возле кутикулы лак не затекает, легко можно нарисовать полукруг.Благодаря глиттеру и насыщенной текстуре лак держится долго, кончики быстро не стираются.Подозреваю, что, снимая его, придется немного потрудиться.(Не дождусь, когда куплю базу под глиттерни лаки. Кстати, это хорошая идея, компания Корасон могла бы разработать такую базу. Думаю, отбоя не было бы в покупателях, потому что такая база есть у Есенс, но ее трудно найти, по крайней мере в Украине и в корейских марок.)
Теперь немножко фото, которые мне не очень удались, солнца у нас нет уже давно, поэтому делала все при лампе и дневном свете без солнца ...Без топа, при свете лампы, такой он при искусственном освещении. Хорошо видно его текстуру.
Тут лише світло лампи, у кімнаті темно. Лак засяяв навіть голубими іскорками!
Здесь только свет лампы, в комнате темно. Лак засиял даже голубыми искорками!Тут денне світло, без сонечка, лак без топу, спокійний. Камера не хотіла фокусуватись, але колір переданий добре.
Здесь дневной свет, без солнышка, лак без топа, спокойный. Камера не хотела фокусироваться, но цвет передан хорошо.

Для порівняння - середній і безіменний покриті топом Сеше Віта.
Для сравнения - средний и безымянный покрыты топом Сеше Вита.


Всі нігті покриті топом.
Все ногти покрыты топом.


Знову без топу, для порівняння.
Опять без топа, для сравнения.
п.с. з цим лаком я зібрала багато компліментів, дівчата у магазині запитували мене, де я купила такий лак, дуже гарний;) Я, звичайно ж, здала точку!;)

п.с. с этим лаком я собрала много комплиментов, девушки в магазине спрашивали меня, где я купила такой лак, очень хороший;) Я, конечно же, сдала точку!;)


4 comments:

 1. Удивительной красоты лак...

  ReplyDelete
 2. Безумно красивый оттенок, а какие ногти.... ммммм...

  ReplyDelete
  Replies
  1. Рада, что вам понравилось;)

   Delete